"Pomysł na prezent"

Jaki prezent na

Przychodzi taki moment, kiedy otrzymujemy zaproszenie na jakąś okoliczność. 
Baby shower, Chrzest, Urodziny, Imieniny, Ślub, Święta Wielkanocne i Bożonarodzeniowe oraz wiele innych okazji - Super, zostałam zaproszona. 
Wszystko jest dobrze do momentu zbliżającego się święta, bo zdajesz sobie sprawę że nie wiesz co kupić. Każdy z Nas chce kupić coś wyjątkowego, coś co na sam widok sprawi WOW i tutaj przychodzimy z pomocą. 


Prezent w Balonie

Prezent w balonie

Co to jest? O co w tym chodzi? No przecież to dla dzieci. 

Prezent w balonie to niespotykany rodzaj prezentu, który jest umieszczany własnie w balonie. I nie koniecznie jest to podarunek dla dziecka, bo można do niego wiele rzeczy zmieścić. Poniżej przedstawiam Wam pomysły na prezent, który będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. No to do dzieła...

 

"Jak mu powiedzieć, że jestem w ciąży ?"
"Jak powiedzieć rodzicą, że będą dziadkami ?"

 

Dziecko, to szczęście Naszego życia i często chcemy wiadomość o tym szczęściu przekazać w niezwykły sposób. Prezent w balonie, także pomoże poinformować bliskie Ci osoby o nadchodzącym dziecku, w jaki sposób? 

Test z wynikiem można włożyć do środka (powiesić na żyłce), który wcześniej wypełniamy puchem i posypujemy różowymi i niebieskimi piórkami, gdyż na wstępie nie wiemy jaka będzie płeć dziecka. Całość można osadzić na kilku balonach o podobnych kolorach do piórek - będzie to służyć za podstawkę, na górę balona przyczepiamy kokardę oraz inne dodatki i gotowe. Balonowy prezent jest gotowy do wręczenia partnerowi, przyszłym dziadkom. 

 

"Baby shower"

Okolicznoś, która bardzo mocno wchodzi do Polski i coraz częściej spotykamy się z zaproszeniami, jednak co z takiej okazji wręczyć przyszłej mamie? Jaki prezent na Baby shower sprawdzi się najlepiej ? 

Nie powiem, że prezent w balonie z okazji baby shower będzie najlepszy ze wszystkich, bo każdy z Nas ma inne gusta. Jednak jeśli chodzi o takie rozwiązanie, to do balona jesteśmy w stanie wsadzić : 

- pieluszki, 
- gryzaczki, 
- kocyk, 
- smoczki,
- butelki, 

i wiele innych produktów, potrzebnych małemu dziecku. W dodatku poprzez tą okoliczność, para przyszłych rodziców dowiaduje się o płci dziecka. W tym przypadku do balonowego prezentu można dodać czarny balon z helem, który jest wypełniony w konfetti w różowym bądź niebieskim kolorze. 

"Prezent na Chrzest" 

Prezent na chrzest

Po narodzinach dziecka, przychodz czas na Chrzest i w tym jak i w innym przypadku zastanawiamy się co dać, no a co można włożyć do naszego balona ? 

- pamiątkę z Chrztu, 
- kopertę z pieniędzmi, 
- kolczyki/branzoletki/wisiorki, 
- buciki, 
- ubranka, 
- szkatułkę, 

Wszystko to można ładnie udekorować białymi i pastelowymi balonami, co pozwoli kompozycji się zgrać. 

 

"Prezent na roczek"
"Prezent na urodziny" 
"Prezent na jubileusz" 
"Prezent na imieniny"
Prezent na roczek

Następnie przychodzi czas na